CMS system

System zarządzania treścią CMS

CMS systemContent Management System –  system zarządzania treścią to kompletna strona internetowa posiadająca własne zaplecze do wygodnego publikowania jej zawartości. Tworzymy strony www w oparciu o jeden z najdoskonalszych systemów cms. Po zalogowaniu do panelu administracyjnego strony internetowej użytkownik może m.in. modyfikować zawartość poszczególnych istniejących już podstron serwisu internetowego a także tworzyć i publikować jego nowe podstrony. Daje to możliwość przedstawienia klientom firmy rzetelnych i zawsze aktualnych informacji opublikowanych w stosownych działach strony internetowej (podstronach).

Systemy CMS mogą oferować również możliwości wielopoziomowego zarządzania stroną internetową. W takim przypadku użytkownicy systemu CMS są podzieleni na grupy o odmiennych uprawnieniach. Najwyżej postawionym w hierarchii użytkownikiem  jest administrator serwisu internetowego. Poprzez panel administracyjny dysponuje on pełnym dostępem do funkcji oferowanych przez zaplecze strony www. Administrator tworzy lub usuwa konta innych użytkowników oraz przydziela każdego z nich do odpowiedniej grupy. Każda z grup użytkowników posiada uprawnienia do zarządzania stroną odpowiednie dla swojej pozycji w hierarchii.

Nasza oferta – wdrażamy  system CMS oparty na sprawdzonym oprogramowaniu Open Source dającym ogromne możliwości konfiguracji oraz dostosowania funkcji do wymagań użytkownika. Możliwa jest również stopniowa rozbudowa strony internetowej opartej na systemie zarządzania treścią CMS o kolejne funkcjonalności. Niniejszy serwis www to również system CMS – publikacja treści na tej stronie jest prosta i szybka. Aktualnie kilkadziesiąt milionów stron internetowych na całym świecie wykorzystuje wdrażany również przez nas system CMS – jest to najlepiej na świecie wspierana platforma do publikowania treści w internecie.