Ceny

Tworzenie stron internetowych – przykładowe ceny

Ceny stron wwwUwaga – podane poniżej ceny nie stanowią oferty handlowej. Jest to zaproszenie do składania ofert i podane kwoty są orientacyjne i stanowią wyłącznie punkt wyjściowy do negocjowania ceny za wykonanie strony przed podpisaniem umowy.

Nasza ofertę dzielimy na następujące kategorie cenowe (ceny netto):

Wizytówka internetowa – cena od 99 pln

Wizytówka Maxi (strona główna plus podstrona z danymi teleadresowymi) – cena od 199 pln

Strona internetowa w html (serwis www składający się ze strony głównej oraz do 4 podstron) cena od 599 pln

Strona internetowa w html + php (serwis www – strona główna, do 4 podstron, bezpieczny formularz kontaktowy) cena od 999 pln

Strona internetowa z systemem CMS (pełny serwis www z panelem administracyjnym,  zróżnicowanymi prawami dostępu dla redaktorów oraz możliwością późniejszej rozbudowy o nowe funkcjonalności) – koszt wdrożenia od 2999 pln

Podane ceny są przykładowymi kwotami wyjściowymi netto oraz dotyczą wykonania stron internetowych zawierających treści dostarczone przez klienta, z szatą graficzną opartą na gotowych szablonach naszego autorstwa. Przykładowe ceny nie obejmują indywidualnej szaty graficznej, która zawsze jest przedmiotem odrębnego zlecenia – opłata jest stosowna do wymaganego nakładu pracy więc nie musi być wysoka.
Klient dostarcza materiały składające się na zawartość tematyczną strony (teksty, zdjęcia cyfrowe itp.).
My umieszczamy na stronie dostarczoną zawartość w ramach standardowej ceny – bez dodatkowych opłat.

Jesteśmy otwarci również na Państwa indywidualne życzenia – wszelkie dodatkowe elementy funkcjonalne lub graficzne mogą zostać wykonane w ramach indywidualnej umowy.

SEO Copywriting

Oferujemy również usługi redagowania treści polegające na modyfikacji tekstów dostarczonych przez klienta, jak również oferujemy tworzenie nowych tekstów zoptymalizowanych pod kątem uzyskania jak najlepszych pozycji w wynikach wyszukiwania  w internecie (SEO copywriting).  Cena jest uzgadniana indywidualnie. Możliwa jest stała współpraca polegająca na systematycznej aktualizacji serwisu internetowego.